Ešte pred pár mesiacmi o ňom takmer nikto nevedel, dnes je všetko iné. Brazília je známa tým, že do sveta futbalu každoročne vypustí niekoľko zaujímavých hráčov, pričom jedným z najnovších je aj Malcom Filipe Silva de Oliveira, známy len ako Malcom.

20-ročný krídelník pôsobí od januára 2016 v Bordeaux, ktoré za jeho služby zaplatilo brazilskemu Corinthians “len” 5 miliónov eur. Odvtedy nastúpil za známy francúzsky klub už do 77 zápasov, v ktorých 18 gólov. Posledné mesiace však výrazne prekračuje svoj tieň a nie je vylúčené, že čoskoro zmení svoje pôsobisko.

Portál Daily Mail priniesol na sklonku roku 2017 informáciu, že Tottenham za jeho služby ponúkne obrovský balík, ďalšie informácie hovoria taktiež o záujme Manchestru United. Vedenie Bordeaux ho však nechce predať lacno a spomínaný portál uvádza, že za Malcoma chcú až 45 miliónov eur. Či niektorý z tímov skutočne za futbalistu, ktorý má aj striebro z MS do 20 rokov z roku 2015 toľko zaplatí, je ale otázne.

Zdroj: Mediareferee.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Som chalan z Dubnice nad Váhom, ktorý má šport v krvi. Nie je to náhoda, veď som vyrastal oproti futbalovému štadiónu a odmala sa na mňa šport valil zo všetkých strán. Baví ma predovšetkým futbal, tenis a šípky, no nepohrdnem ani hokejom, basketbalom, hádzanou či cyklistikou.