V 25. kole dánskej superligy sa takmer zrodil nečakaný výsledok tímov z opačných koncov tabuľky. Štvrtý celok tabuľky FC Kodaň privítal doma posledný tím Helsingor.

Prvý polčas vyzeral presne podľa papierových predpokladov domáci futbalisti ho zvládli v pomere 3:1, no v druhom začali hráči Helsingoru búrať papierové predpoklady a v rozmedzí šiestich minút sa im podarilo vyrovnať. Dlho to vyzeralo na remízu až v druhej nastavnej minúte rozhodol zápas paraguajský útočník v službách FC Kodaň Federico Santander. To z ďaleka nemusel byť konečný výsledok, keby na konci zápasu nezahodil stopercentnú príležitosť kapitán Helsingoru Soren Henriksen. Denis Vavro (FC Kodaň) odohral celé stretnutie a Jána Greguša (tiež FC Kodaň) v 72.minúte vystriedal 21-ročný dánsky záložník Rober Skov.