Alexis Sánchez nepredĺži zmluvu na Emirates Stadium a vyzerá to tak, že zmena dresu by naozaj mohla prísť už v zime. Dva kluby z Manchestru zvádzajú tvrdý boj o čilské útočné eso Arsenalu a dohoda vraj visí vo vzduchu.

Od leta 2017 Manchester City prejavuje eminentný záujem o služby Alexisa Sáncheza. Arséne Wenger bol taký tvrdohlavý, že v lete prestup čilského reprezentanta zatrhol. Pep Guardiola má o šikovného krídelníka stále interes, ale do cesty sa mu čoraz viac pletie kormidelník Manchestru United José Mourinho.Ten údajne začal v posledných dňoch pracovať na pláne pretiahnutia Sáncheza k “Červeným diablom”.

Všetko nasvedčuje k tomu, že by sa mu to mohlo podariť. Do Londýna mala prísť ponuka v hodnote 28 miliónov eur a niektoré správy hovoria, že k uskutočneniu transferu v januári je “Special One” ochotný vzdať sa aj Henrikha Mkhitaryana. Podľa talianskeho žurnalistu Sky Sports Maria Giuntu sa už vylaďujú osobné podmienky zmluvy s hviezdou Arsenalu. Aj samotný Wenger sa vyjadril, že “The Gunners” môžu ešte z bitky manchesterských klubov vyťažiť.

Zdroj: Dailystar.co.uk | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Flash
Prináša športové novinky rýchlosťou blesku! Kvôli obľúbenému športu odletel až do kolísky hokeja, aby tam prežil doposiaľ najväčšie dobrodružstvo a zároveň si vychutnal množstvo zápasov z najprestížnejšej hokejovej ligy sveta.