Mnohí si to nevedia ani len predstaviť, ale čoskoro sa to môže stať realitou. Sergio Ramos je dlhodobo pilierom defenzívy Realu Madrid a správnym vodcom tímu. Dres Los Blancos oblieka od roku 2005, no táto sezóna môže byť v tomto drese tou poslednou.

Ak by sa v rokovaniach nedokázali obe strany posunúť vpred, v takejto situácií, aká je dnes by si Ramos zbalil 30. júla 2021 kufre a jednoducho by odišiel z Madridu. Prečo? Platnosť jeho terajšej zmluvy totiž vyprší v spomínaný dátum a zatiaľ sa vedenie s hráčom nedohodlo na novej. Podľa španielskeho periodika Mundo Deportivo, začína v Reale stúpať nervozita.

Podľa zdrojov chce totiž Ramos predĺžiť svoj kontrakt o dva roky, zatiaľ čo popredné persóny mu núkajú len ročnú zmluvu. Prvotné rokovania sa mali uskutočniť ešte pred koronakrízou, ktorá však tie ďalšie stopla. No Real by sa mal so zmluvou poponáhľať, keďže konkurencia nespí. Juventus aj Paríž St. Germain by mali mať oči na stopkách a možno niektorý z klubov osloví čoskoro 34-ročného stopéra. A ak bude chcieť Ramos vyskúšať na sklonku svojej kariéry nové dobrodružstvo, Realu ostanú len oči pre plač.

sergio ramos

Zdroj: Caughtoffside.com | Foto: Twitter