33-ročný Lionel Messi má za sebou veľmi zvláštne obdobie. Podľa médií mal byť viac, než kedykoľvek predtým odhodlaný odísť z Barcelony a jeho právnik dokonca tvrdil, že je voľným hráčom. To sa nepotvrdilo a keďže vedenia katalánskeho giganta požadovalo za svoju legendu šialených 700 miliónov eur vyplývajúcich zo zmluvy, napokon sa predsa len vrátil do tréningu a má byť pripravený odštartovať ďalšiu sezónu s kapitánskou páskou.

Zábery na argentínskeho futbalistu sú však znepokojujúce. Behom stretnutia proti Elche, ktoré Barcelona vyhrala 1:0, a tým získala trofej Joana Gampera, naňho mnohokrát mierili kamery, no jeho výraz tváre sa prakticky nemenil. Zápas skončil 1:0 v prospech Barci, pričom jediný gól zaznamenal Griezmann.

Barcelona tak po 43. krát získala túto trofej, o ktorú sa hráva na počesť bývalého prezidenta klubu už od roku 1966. V minulosti si o ňu zahrali aj Slovan či Trnava, tentokrát bolo prizvané Elche. Znepokojenie z pohľadu na Messiho, ktorý opäť strávil na ihrisku celý zápas, však určite predčí radosť z tejto málo významnej trofeje. Pozrite si video, ktoré dokladuje jeho “spokojnosť” v klube.

Zostrih záberov na Messiho v dueli proti Elche:

Zdroj: Givemesport.com | Foto | Video: Twitter, Streamable.com