Prestupové leto sa už začalo. Uvidíme počas neho zmeny klubov od veľkých mien? Kandidátov je podľa médií i reálnej situácie viac než dosť. Najväčšie oči sa však budú upierať na španielsky veľkoklub z Madridu. Podarí sa Realu dotiahnuť aspoň jednu želanú hviezdu?

Florentino Pérez aj s celým vedením klubu počas minulého leta šetrili a predávali. Logicky by preto mal prísť tento rok nejaký úder na prestupovom trhu, úlovok veľkého mena. Najhorúcejší kandidáti na prestup do Realu sú Erling Haaland a Kylian Mbappé. Na oboch financie rozhodne mať nebudú a Haaland by bol pre nich až príliš drahý. Angažovanie francúzskeho hráča PSG však znie oveľa reálnejšie.

Svoje si o tom myslí aj útočník Los Blancos Karim Benzema. Ten by svojho krajana videl veľmi rád na Bérnabeu. „Bolo by to úplne ideálne, keby prišiel do Realu. Všetci veľkí hráči chcú jedného dňa hrať za Real Madrid, takže dúfam, že k tomu dôjde čo najskôr – ak teda chce z PSG odísť, čo je mimochodom tiež veľmi dobrý tím,” vyjadril sa otvorene 33-ročný rodák z Lyonu. Zaberie jeho presviedčanie na Mbappého?

Zdroj: Fussballtransfers.com | Foto: Twitter