Tradičný zápas, ktorého sa už desať rokov zúčastňujú tie najväčšie slovenské hviezdy zo sveta športu v Trenčíne, bude mať tento rok pokračovanie. Takisto sa môžete na podobný zápas tešiť aj v Spišskej Novej Vsi a oba zápasy sa uskutočnia v nedeľu 17. júna.

 

Hviezdy deťom – Trenčín

Organizátori úspešného projektu “Hviezdy deťom“, ktorý sa uskutočňuje v Trenčíne, pozývajú nielen deti, ale aj dospelých, na športovú oslavu jubilea desiateho ročníka. Futbal v piesku a aj mnoho iného si môžete pozrieť v Hoss Sport Center.

Hviezdy deťom 2018 v Trenčíne

Sprievodný program pre malých, ale aj veľkých odštartuje už o 11:00 a bude obsahovať základy hokeja, florbalu, tenisu, hádzanej, aikida a bedmintonu. Samozrejme, že nesmie chýbať ani autogramiáda jednotlivých futbalistov a hokejistov, ktorí budú súčasťou charitatívneho futbalového zápasu v Trenčíne.

Ten bude zahájený o druhej hodine a predstavia sa hokejisti bratia Hossovci, Branko Radivojevič a Marko Daňo. Z futbalistov predvedú svoje umenie Marek Hamšík, Martin Škrtel, Stanislav Lobotka, Róbert Mazáň, Róbert Vittek a súčasní a bývalí hráči AS Trenčín.

Športové hviezdy deťom – Spišská Nová Ves

Na východe Slovenska sa bratia Hudáčkovci zhodli na tom, že v areáli futbalového štadióna FK NOVES Spišská Nová Ves zorganizujú charitatívny futbalový zápas aj pre nadšencov športu vo východniarskom publiku. Uskutoční sa v rovnaký deň ako aj na západe a jeho účastníkmi budú reprezentanti Slovenska v hokeji, futbale, kajaku, zjazdovom lyžovaní, biatlone, basketbale a podobne. Všetky oficiálne mená týchto hviezd ešte nie sú dostupné.

Svoju účasť však úž potvrdili hokejisti Marek Viedenský, Martin Bakoš, Christian Jaroš, Denis Godla, Jaroslav Janus. Z futbalistov sa môžete stretnúť s Erikom Jendriškom, Marekom Saparom a Jarom Mihálikom. Taktiež prídu vodní slalomári Michal Martikán, Alexander Slafkovský, Marek Mirgorodský a veľa ďalších slávnych športovcov.

Športové hviezdy deťom 2018 v Spišskej Novej Vsi

Zahájenie akcie sa v Spišskej Novej Vsi sa uskutoční o 12:00. Nebude chýbať ani bohatý sprievodný program, autogramiáda a tombola. Hlavnou oporou tohto programu bude moderátor Tomaggio a najmä organizátori – Július a Libor Hudáčkovci.

Zdroj: YouTube | Foto: Facebook, Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Mona
Redaktorka, ktorá miluje šport, najviac hokej. Písanie a hokej je môj život a väčšinu času trávim zaoberaním sa týmito činnosťami. Či už je to aktívne, alebo pasívne, rada svojim čitateľom sprostredkujem športové zážitky, ktoré sledujem ;) :)