V skratke sa dá povedať, že s najväčšou pravdepodobnosťou nie. Aspoň nie teraz. Skôr sa môžeme v tejto súvislosti pýtať inak: Kto bude odsúdený na lavičku? Je totiž veľmi nepravdepodobné, že by niekto mohol Neuera vytlačiť zo základnej zostavy. Aj z toho dôvodu Bayern neuvažuje o zisku nejakej superhviezdy.

Buffona, De Geu, Llorisa či Oblaka v drese Bayernu určite neuvidíme. Ich zisk by výrazne zaťažil rozpočet Bayernu, ktorý bude potrebovať posilniť iné posty, na ktorých vzniknú diery. A ani vysoko kvalitní brankári by rozhodne nešli niekam, kde by aj napriek svojim schopnostiam zrejme sedeli na lavičke. V hre sú však zaujímavé mená. V súvislosti s možným prestupom do Bayernu do úvahy pripadá fínsky brankár so slovenskými koreňmi Lukas Hradecky, francúzsky veterán Steve Mandanda či Švajčiar Marwin Hitz.

27-ročný Hradecky aktuálne pôsobí vo Frankfurte, kde je brankárskou jednotkou už dve sezóny. V jeho veku sa dá predpokladať, že zohrievať lavičku chcieť ešte nebude. Steve Mandanda pred rokom prestúpil do Crystal Palace, kde však napokon neplní rolu jednotky, ktorou bol celé roky v Marseille. 32-ročný Francúz by sa tak možno uspokojil s pozíciou dvojky aj v Bayerne. A Marwin Hitz? Čoskoro 30-ročný brankár je stálica v bráne Augsburgu, kde sa dokázal hneď po príchode do klubu v roku 2013 presadiť.

Jeden z týchto brankárov, prípadne ešte nejaký iný, by mal nahradiť Svena Ulreicha a veterána Toma Starkeho. S oboma týmito brankármi už vraj Bayern neráta.

Zdroj: transfermarketweb.com | Foto: YouTube