Už dhšie sa hovorilo o tom, že poľský kanonier Robert Lewandowski nie je v Bayerne spokojný s tým, že tím nemá za neho v podstate žiadnu plnohodnotnú alternatívu. Bavorský veľkoklub však jeho slová vyslyšal!

Lewandowski sa v priebehu jesene nechal počuť, že mu vadí, že pri niektorých zápasoch nemôže oddychovať a pripravovať sa tak na dôležitejšie duely, pretože Bayern za neho nemá žiadnu plnohodnotnú náhradu do útoku. Preto sa špekulovalo o tom, ktorý útočník by mohol v januári posilniť nemeckého giganta. Jedna zo špekulácií sa napokon potvrdila.

Bayern Mníchov oficiálne oznámil, že sa dohodol s vedením klubu TSG 1899 Hoffenheim na prestupe 30-ročného odchovanca Bayernu. Tým je sedemnásobný nemecký reprezentant Sandro Wagner. Ten v 11 ligových zápasoch tejto sezóny strelil 4 góly a hráčom Bayernu sa stane 1.januára 2018. Prestupová čiastka je podľa webu Transfermarkt 13 miliónov eur.

Zdroj: Transfermarkt.com | Foto: YouTube | Video: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D