FC Bayern Mníchov neuspel ani v tomto ročníku Ligy majstrov, keď v semifinále stroskotal opäť na Reale Madrid. Bavori síce podali v dvojzápase veľmi dobrý výkon, no na postup to nakoniec nestačilo. O všetkom rozhodli individuálne chyby jednotlivých hráčov, či už v prvom stretnutí alebo aj v tom druhom. Veľkým problémom bola aj efektivita v útoku, keďže Bayern nepremenil hneď niekoľko dobrých príležitostí.

Vedenie klubu sa tak malo zhodnúť na tom, že v lete musí prísť do kádra veľká ofenzívna posila a tou by sa mal podľa posledných správ stať Paulo Dybala. Argentínsky útočník momentálne neprežíva práve najlepšie obdobie svojej kariéry. O všetkom hovorí nedávne vyjadrenie manažéra Allegriho, ktorý ho kvôli jeho zlej forme dokonca plánuje nechať len na lavičke náhradníkov, tak ako tomu bolo proti milánskemu Interu.

Vykúpenie pre neho by tak mohlo prísť v lete, keďže bavorský veľkoklub je údajne ochotný do Turína poslať až sto miliónov eur. Dybala by sa tak stal najdrahšou posilou Bayernu v histórii klubu. Momentálne ale musí zabojovať hlavne o účasť na blížiacich sa Majstrovstvách sveta, pretože je dosť možné, že ho Jorge Sampaoli nechá doma. Rovnaké problémy musí riešiť aj jeho klubový kolega Gonzalo Higuaín.

Paulo Dybala

Zdroj: Football-italia.net | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

DavidV
Mladý chalan, ktorý miluje šport. Aktívne sa venujem futbalu už niekoľko rokov a za ten čas som sa naučil jednu podstatnú vec. Futbal nie je hra, ale spôsob života.