FC Barcelona je na rozdiel od leta v zimnom prestupovom okne veľmi aktívna a úspešne dopĺňa svoj tím, ktorý už teraz ide ako dobre namazaný stroj. To ale vedeniu nestačí, pretože má tie najvyššie ciele.

Katalánsky gigant bojuje na troch frontoch a vyzerá to tak, že bude chcieť opäť zopakovať posledné “treble” z roku 2015. Nakročené na tento veľký úspech “Blaugranas” rozhodne majú a po podpise Coutinha sa ich šance zaiste zvýšili, pretože záložné rady potrebovali impulz v podobe nového útočne ladeného hráča.

To ale nie je všetko, pretože druhou zimnou posilou sa stáva stopér Yerry Mina z brazilského tímu Palmeiras. 23-ročný Kolumbijčan mal pôvodne prísť až v lete za 9 miliónov eur, ale odchodom Javiera Mascherana do Číny, by mohla “Barca” mať nedostatok stopérov v najdôležitejšej časti sezóny. Mina dorazí do Barcelony už dnes a prezentácia by mala nasledovať v stredu. Suma, za ktorú tento šikovný obranný stĺp prichádza, nakoniec činí 11,5 milióna eur a zmluvu by mal podpísať na 4 a pol sezóny.

Zdroj: Sport-english.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Flash
Prináša športové novinky rýchlosťou blesku! Kvôli obľúbenému športu odletel až do kolísky hokeja, aby tam prežil doposiaľ najväčšie dobrodružstvo a zároveň si vychutnal množstvo zápasov z najprestížnejšej hokejovej ligy sveta.