Tréner londýnskej Chelsea Antonio Conte musí riešiť vážny problém. Barcelona si totiž údajne vyhliadla jedného z jeho kľúčových hráčov ako prestupový cieľ číslo 1. O záujme Barcelony o tohto obrancu sa šepká už dlhšie, kedy príde konkrétna ponuka? 

Už dávnejšie nie je žiadnym verejným tajomstvom, že Barcelona chce posilniť svoju defenzívu. Za jednu z možných posíl Barcelony bol už dávnejšie označený Cesar Azpilicueta. Najnovšie správy hovoria o tom, že vedenie katalánskeho klubu sa skutočne rozhodlo konať a zisk Azpilicuetu si vytýčilo ako prestupový cieľ číslo 1 pre toto prestupové obdobie!

Azpilicueta je jednou z kľúčových postáv zadných radov Chelsea. 27-ročný Španiel prišiel do londýnskeho klubu v lete 2012 z francúzskeho Olympique Marseille. Odchovanec Osasuny nevynechal v predchádzajúcej sezóne ani jediný duel Premier League a určite by bol pre Barcelonu vhodnou posilou. Jeho trhová hodnota je odhadovaná na 30 miliónov eur.

Zdroj: Givemesport.com | Foto: Pixelstalk.net, Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D