Prvý zápas roka 2018 na Camp Nou bude mať mimoriadny význam. Okrem toho, že sa skupinka trénera Ernesta Valverdeho uvidí po kope prvýkrát po troch týždňoch voľna, sa do zápasu s Levante hlási aj “nová” posila.

Klub využíva na propagáciu prvého domáceho stretnutia v novom roku francúzskeho hráča Ousmaneho Dembélého. To znamená, že mladučká hviezda, ktorá prišla v letnom rekordnom prestupe do Katalánska ako náhrada za Brazilčana Neymara, sa po takmer 4 mesiacoch vracia na futbalové trávniky.

ousmane dembele

Dembélého návrat môže byť jedinečným darčekom k “Trom Kráľom” pre trénera Valverdeho a priaznivcov Barcelony. Francúz sa zotavuje od 17. septembra 2017 z natrhnutej šľachy v ľavom stehne, ktoré si privodil v zápase proti Getafe. Fanúšikovia budú môcť tohto krídelníka vidieť už počas otvoreného tréningu v Mini Estadi 4. januára 2018, pričom lístky na tréning sú už beznádejne vypredané. FC Barcelona tak výrazne posilní svoje útočné rady.

ousmane dembele

Zdroj: Sport-english.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Flash
Prináša športové novinky rýchlosťou blesku! Kvôli obľúbenému športu odletel až do kolísky hokeja, aby tam prežil doposiaľ najväčšie dobrodružstvo a zároveň si vychutnal množstvo zápasov z najprestížnejšej hokejovej ligy sveta.