FC Barcelona včera zaznamenala na štadióne Realu Sociedad dlho očakávané a historické víťazstvo, ale radosť Kataláncom netrvala dlho. Klub dnes ohlásil, že Ernesto Valverde prišiel znova o dôležitého hráča.

Týmto hráčom je opäť mladý Francúz Ousmane Dembélé, ktorý sa len pred týždňom vrátil do akcie po vyliečení sa zo 4-mesačného zranenia natrhnutej šľachy ľavého stehna. Klub ale vyvrátil súvislosť s predchádzajúcim zranením.

Dembélé pri včerajšej výhre 2:4 nastupoval na ihrisko v 65. minúte zo striedačky. “Po zápase na Anoete mal hráč problém s ľavou nohou a testy potvrdili, že utrpel zranenie svalu hamstringu, ktorý neovplyvňuje miesto predtým operované.” Odhadovaná liečba sú 3-4 týždne, čo by znamenalo Dembélého tesný návrat pred osemfinálovým stretnutím proti londýnskej Chelsea.

Ousmane Dembélé

Zdroj: Sport-english.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Flash
Prináša športové novinky rýchlosťou blesku! Kvôli obľúbenému športu odletel až do kolísky hokeja, aby tam prežil doposiaľ najväčšie dobrodružstvo a zároveň si vychutnal množstvo zápasov z najprestížnejšej hokejovej ligy sveta.