Vedenie Barcelony len pred pár dňami konečne skompletizovalo dlhoočakávaný prestup Philippeho Coutinha, ktorý prišiel do katalánskej metropoly za rekordných 120 miliónov eur. Asi každý si už myslel, že týmto transferom odzvonilo príchodu francúzskeho útočníka Antoinea Griezmanna. Údajne je ale opak pravdou a ani vysoká prestupová čiastka za Coutinha neodradí Kataláncov od ďalších prestupov.

Španielsky televízny program El Larguero odhalil nové informácie o tom, že Barcelona sa v lete pokúsi získať aj Griezmanna. Predstavitelia klubu sú údajne pripravený zaplatiť celú výkupnú klauzulu hráča, ktorej hodnota je 100 miliónov eur. Ani to ale nemusí katalánskemu veľkoklubu zaručiť úspech. Vedenie sa preto rozhodlo, že 26-ročnému Francúzovi ponúkne rozprávkový plat.

Najlepšie platenými hráčmi v Barcelone sú Lionel Messi a Luis Suaréz. Práve Griezmann by sa mohol platovo pohybovať niekde na ich úrovni. Zahraničné zdroje taktiež uvádzajú, že diskusie o prestupe už dosiahli pokročilú fázu a zmluva na päť rokov by mohla byť podpísaná už čoskoro. Zbrane ale neskladá ani konkurencia. Manchester United sa snaží taktiež presvedčiť francúzskeho útočníka, ktorému ponúka vraj až 22 miliónov eur ročne.

Zdroj: As.com | Foto: Twitter, YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

DavidV
Mladý chalan, ktorý miluje šport. Aktívne sa venujem futbalu už niekoľko rokov a za ten čas som sa naučil jednu podstatnú vec. Futbal nie je hra, ale spôsob života.