Gareth Bale mal byť lídrom, ktorý nahradí Cristiana Ronaldo. Nestalo sa a v Reale Madrid teraz pomýšľajú nad jeho odchodom, ktorý sa po príchode Zinedine Zidana zdá čoraz pravdepodobnejší. Olej do ohňa pridalo aj nedávne vyjadrenie samotného trénera, na ktoré šokujúco reagoval waleský útočník.

Francúzsky kouč sa po poslednom zápase svojho mužstva v aktuálnej sezóne vyjadril, že by si Gareth Bale nezahral, ani keby mal možnosť štvrtého striedania. Walesan v spomínanom duely ostal len na lavičke náhradníkov a Zidane dal možnosť iným hráčom.

Aj tým tak možno naznačil jeho pravdepodobný odchod, na čo mal Gareth Bale údajne reagovať takto: “Moja zmluva platí ešte tri roky. Ak chcú, aby som opustil klub, budú mi musieť vyplatiť za každý jeden rok 17 miliónov eur. Ak nie, tak tu ostanem. Je mi jedno či budem hrávať, budem sa venovať trebárs golfu,” šokujúco mal prehlásiť 29-ročný futbalista.

So záujmom o jeho služby sa už skôr spájal napríklad Manchester United. Okrem toho sa hovorilo aj o jeho možnom návrate do Tottenhamu Hotspur, kde by mohol byť protihodnotou za Christiana Eriksena, o ktorého má byť v hlavnom meste Španielska veľký záujem. Alternatívou je aj Bayern Mníchov, ktorý bude musieť hľadať náhradu za odchádzajúcu dvojicu a to Arjena Robbena a Francka Ribéryho.

Zdroj: As.com | Foto: Twitter