Ťažké časy Garetha Balea v Reale Madrid pominuli. Hoci posledné sezóny robil zo seba skôr klauna a nepomáhal klubu získavať veľké trofeje, napriek tomu toho dokázal s Realom Madrid vyhrať veľa. Aj keď na to niektorí fanúšikovia Realu už asi pozabudli.

Teraz sa Bale znova smeje. Ako však povedal jeho agent, je to smiech radosti. “V Tottenhame to tu miluje. Tá najdôležitejšia vec je však, že sa znova smeje a užíva si život,” povedal v rozhovore pre Sky Sports Jonathan Barnett. “Bale tam chcel ísť. Nebolo to pre neho o peniazoch hoci mal rôzne ponuky od viacerých klubov, avšak ešte pre neho nebol ten správny čas. Keď zaklopal na dvere Tottenham, vtedy nastal ten čas,” vysvetlil na margo odchodu jeho klienta z Realu.

Barnett nechodil okolo horúcej kaše a na rovinu povedal o v poslednom čase neblahom pôsobení Walesana v Madride. “V Reale mal skutočné ťažké chvíle. Ale teraz si to užíva. Zaslúži si byť šťastný, s Realom Madrid už to smerovalo doslova nikde. Dostali sme sa do slepej uličky a obe strany robili hlúpe veci,” uzavrel Baleov agent. Sme teda zvedaví, ako sa 31-ročný krídelník bude opäť presadzovať v Premier League.

gareth bale

Zdroj: As.com | Foto: Twitter