bale golf

Prestup Garetha Balea tento rok padol. Spomínala sa Čína aj iné európske veľkokluby no nijaký z nich nebol ochotný zaplatiť Realu Madrid požadovanú finančnú čiastku. Zdá sa, že Walesan si z toho ťažkú hlavu nerobí a vo voľných chvíľach s obľubou hrá golf.

V kabíne Realu Madrid pribudla jednému z hráčov nová prezývka. Golfista. Áno, je to Gareth Bale, ktorý sa svojou vášňou k tomuto športu netají. V lete, keď hral Real Madrid zápas Audi Cupu proti Tottenhamu mal zranený Bale tráviť v odpočinku. On však vybehol na zelené trávniky s palicou v ruke. Vznikla okolo toho zaujímavá sága, ktorú uzavrel tréner Zidane výrokom: “Dúfam, že si Gareth doliečoval svoje zranenie v Madride.” Obrázky z tohto obdobia však hovoria niečo iné.

Na tlačovej konferencií Walesu pred kvalifikačným duelom v piatkovom dueli proti Azerbajdžanu sa nechal počuť, že tento šport skutočne miluje. “Áno, som golfista. Nevideli ste tie obrázky? Som naozaj hrdý na prezývku, ktorú mi vymyslel Courtois,” povedal Bale. Ten svojim spoluhráčom z Realu mal povedať, že je pripravený ostať v klube a len hrať golf, ak mu Real nevyplatí jeho zvyšnú mzdu vo výške 51 miliónov eur. Komické “vydieranie”.

bale real madrid

Zdroj: Sportbible.com | Foto: Twitter