Také niečo sa na najvyššej úrovni len tak nevidí. Rímske AS zažilo katastrofálny úvod zápasu proti favorizovanému Juventusu, za čo však do značnej miery môže defenzíva domácich. Moment z 9. minúty si budete pamätať ešte dlho.

Najväčší podiel viny má na tom pochopiteľne 26-ročný defenzívny záložník Rimanov Jordan Veretout, ktorý si v aktuálnom ročníku našiel v zostave pevné miesto. Ten absolútne nepochopiteľne prišiel hneď po rozohrávke na hranici šestnástky o loptu, následne fauloval v pokutovom území a videl žltú kartu.

Pokutový kop potom premenil Cristiano Ronaldo, vďaka čomu bolo už po desiatich minútach skóre šlágru kola 0:2. Za povšimnutie stojí aj počínanie ostatných hráčov defenzívny rímskeho celku, ktorí sa akoby ani sami nesnažili naznačiť Veretoutovi, že má urýchlene s loptou niečo urobiť. Alebo ani sami neverili, čo to ich skúsený kolega vlastne vystrája?