Pierre-Emerick Aubameyang patrí medzi najlepších útočníkov sveta a viaceré faktory nasvedčujú tomu, že jeho čas v nemeckom klube Borussia Dortmund sa chýli ku koncu. Kam napokon prestúpi?

28-ročný Pierre-Emerick Aubameyang je spájaný s prestupmi do najslávnejších klubov sveta ako Chelsea, Liverpool, AC Miláno či Real Madrid. Nedávno však anglické médiá prišli s prekvapujúcou informáciou, že o služby gabonského reprezentanta sa zaujíma aj Everton!

Everton nepatrí medzi najužšiu anglickú špičku, ale klub z Liverpoolu má veľké ambície, čo dokázal už v uplynulom prestupovom období. Mužstvu však veľmi chýbajú góly Lukakua, ktorý v lete 2017 prestúpil do Manchestru United, a nahradiť by ho mohol práve Aubameyang.

Sledujte Športový Magazín aj na Instagrame – TU

Podľa nemeckého denníka Bild je vysoko pravdepodobné, že Pierre-Emerick Aubameyang opustí BvB už v januári 2018, ale či to skutočne bude do Evertonu, to si nikto netrúfa odhadovať. Každopádne, ambície liverpoolskeho celku sú veľmi sympatické.

Zdroj: Bild.de | Foto: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D