27-ročný francúzsky útočník Antoine Griezmann je najväčšou hviezdou súčasnej zostavy Atlética Madrid a 16. mája sa s ním pokúsi vyhrať finále Európskej ligy. Napriek tomu začína mať reálnejšie kontúry jeho letný prestup do Barcelony a vedenie celku z hlavného mesta celku ani trošku nezaháľa.

Podľa denníka Mundo Deportivo vedenie Atlética kontaktovalo francúzskeho giganta PSG ohľadom možného prestupu Edinsona Cavaniho. 31-ročný uruguajský kanonier sa stal pred pár týždňami najlepším ligovým strelcom v histórii Parížanov, keď odsunul za seba Ibrahimoviča. Zároveň sa však už niekoľko mesiacov hovorí o jeho možnom odchode z metropoly Francúzska.

Ak teda Griezmann napokon zamieri do majstrovskej Barcelony, po boku Diega Costu či Gameira by mohol od novej sezóny nastupovať Cavani. autor takmer 400 gólov na profesionálnej úrovni. Najviac z nich zaznamenal práve za PSG, predtým hviezdil v Neapole či Palerme a ani 42 reprezentačných zásahov nie je najhoršia vizitka.

Zdroj: Mundodeportivo.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Som chalan z Dubnice nad Váhom, ktorý má šport v krvi. Nie je to náhoda, veď som vyrastal oproti futbalovému štadiónu a odmala sa na mňa šport valil zo všetkých strán. Baví ma predovšetkým futbal, tenis a šípky, no nepohrdnem ani hokejom, basketbalom, hádzanou či cyklistikou.