Sága okolo Antoinea Griezmanna nemá konca kraja a skoro každý deň sa objavujú nové špekulácie. Podľa mnohých správ je už prestup francúzskeho útočníka do Barcelony takmer hotovou vecou, no Atlético sa svojej najväčšej hviezdy nechce vzdať bez boja. Španielsky denník AS totiž prišiel s informáciou, že predstavitelia klubu sa rozhodli k radikálnemu riešeniu.

Svojmu zverencovi ponúkli už pred niekoľkými týždňami novú lukratívnu zmluvu, podľa ktorej by si jej podpisom prišiel až na 20 miliónov eur ročne. Sám hráč mal ale túto veľkorysú ponuku odmietnuť a o svojej budúcnosti sa chce rozhodnúť až po Majstrovstvách sveta. Vedenie Atlética sa ale chce poistiť čo najskôr a už teraz sa pripravuje ďalšia ponuka. Jej približná hodnota nie je známa, no už teraz treba povedať, že Griezmann by sa stal jedným z najlepšie platených hráčov na planéte.

Ani to by ale údajne nemuselo stačiť, pretože sám Griezmann má byť viac naklonený k možnosti prestupu do Barcelony. O tomto ale nechce v Madride nikto počuť a prezident klubu je naďalej presvedčený o tom, že najväčšia opora mužstva bude v kádri aj ďalšiu sezónu. Teraz sa ale musí Atlético hlavne sústrediť na finále Európskej ligy, ktoré je na programe už v stredu 16. mája. Mužstvo z hlavného mesta Španielska v ňom vyzve Olympique Marseille.

Zdroj: As.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

DavidV
Mladý chalan, ktorý miluje šport. Aktívne sa venujem futbalu už niekoľko rokov a za ten čas som sa naučil jednu podstatnú vec. Futbal nie je hra, ale spôsob života.