Real Madrid nie je v súčasnosti úplne na výslní. Síce obhajuje španielsky titul, no nedá sa povedať, že by bol v najlepšej forme. Prehra s Cádizom, trápenie sa v Lige Majstrov a fiasko na pôde Valencie? To nie je najlepšia vizitka pre takého giganta. A navyše, do toho všetkého prišlo zranenie kapitána Sergia Ramosa behom duelu Nemecka so Španielskom.

Keď si predstavíme, že madridského giganta čaká do Vianoc päť dvojzápasových týždňov v rade, tak jeho fanúšikovia doslova musia tŕpnuť, čo sa behom tohoto obdobia udeje. Aj preto všetkých z nich poteší aspoň nasledovná informácia. Denník Marca potvrdil, že po koronapauze sa vracia do trio duo Militao-Hazard-Casemiro.

Ak by sa teda nedokázal Sergio Ramos zotaviť zo svojich problémov, v sobotu by mohol proti Villarrealu naskočiť s istotou aspoň Militao, keďže Ramos i Varane utrpeli menšie zranenia, a v ofenzíve by mohol teda zamiešať kartami aj belgický krídelník, ktorý sa koncom októbra po viac než roku presadil v zápase La Ligy, a to proti Huesce. Stred poľa môže vystužiť pre zmenu Casemiro, ktorý vie byť platný tak v defenzíve, ako napríklad aj pri ofenzívnych štandartných situáciách.

Len pripomenieme, že v najbližších troch týždňoch čaká nielen na Real Madrid, ale aj na všetkých účastníkov európskych pohárov náročné obdobie, behom ktorého odohrajú sedem súťažných zápasov behom maximálne 22 dní.

Objaví sa Real proti Villarrealu teda v tomto zložení?

Zdroj: Marca.com | Foto: Twitter, Chosen11.com