Arsenal bude musieť počas tohto prestupového obdobia riešiť nepríjemné problémy. Na odchode z mužstva je hviezdne duo Mesut Özil a Alexis Sánchez a k tomu všetkému sú nespokojní aj ďalší hráči, ktorí nedostávajú až toľko priestoru na ihrisku. To však nie je prípad Héctora Bellerína, pretože ten nastupuje pravidelne. Ani to by mu ale nemuselo zaručiť, že bude aj naďalej obliekať dres Arsenalu. 

22-ročný krajný obranca podpísal s klubom len nedávno novú zmluvu, ktorá ho má udržať na Emirates Stadium až do roku 2023. To by ale nemuselo platiť dlho, pretože o jeho služby sa výrazne zaujíma dvojica Real Madrid a Juventus. Florentino Pérez sa údajne nechal počuť, že by veľmi rád podpísal tohto hráča, no nie je to nič jednoduché. V ceste mu bude stáť taliansky majster, ktorý hľadá náhradu za odchádzajúceho Stephana Lichsteinera.

Španielsky reprezentant sa v tejto sezóne potýkal s miernym poklesom formy, no pre francúzskeho manažéra je aj tak prvou voľbou na pravý kraj. Ten samozrejme svoj mladý klenot nechce pustiť a preto bude jeho prípadný zisk veľmi obtiažny. Klub zo severu Londýna by mohla presvedčiť lukratívna ponuka, no nikto nevie či budú kluby ochotné zaplatiť takú vysokú sumu. Jeho trhová hodnota sa momentálne pohybuje okolo 30 miliónov eur.

Hector Bellerin

Zdroj: 90min.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

DavidV
Mladý chalan, ktorý miluje šport. Aktívne sa venujem futbalu už niekoľko rokov a za ten čas som sa naučil jednu podstatnú vec. Futbal nie je hra, ale spôsob života.