Londýnsky Arsenal neprežíva práve najlepšie obdobie a k rozpačitým výkonom ešte “napomáha” aj neistota ohľadom budúcnosti viacerých opôr tímu. Arsenal by sa podľa mnohých fans mal posilniť už v januári!

Na verejnosť prenikla informácia z blízkosti klubu, ktorá hlási, že Arsenal už má vytýčený svoj prestupový cieľ číslo 1 na január 2018. Tým by mal byť 26-ročný obranca Virgil van Dijk, ktorý momentálne oblieka dres Southamptonu.

Jeho cena by však pri prípadnom prestupe mala dosiahnuť až 70 miliónov eur a takéto veľké nákupy nie sú zrovna Wengerovým štýlom. Taktiež je známe, že Holanďan bol niekoľko mesiacov spájaný s odchodom do Liverpoolu FC.

Ak by sa však predsa len Wenger a spol odhodlali k takémuto veľkému nákupu a van Dijk by uprednostnil londýnsky klub oproti tomu liverpoolskemu, pre Arsenal by bol bývalý hráč Celticu či Groningenu zrejme skvelou posilou.

Virgil Van Dijk

Zdroj: Givemesport.com | Foto: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D