Šok, výsmech, či pohŕdanie. Takéto pocity podľa všetkého vyvolal Antoine Griezmann svojim najnovším účesom, ktorý predviedol na prvom tréningu Atlética Madrid pred nadchádzajúcou sezónou.

Antoine Griezmann je francúzska futbalová superstar, ktorá momentálne pôsobí v drese španielskeho Atlética Madrid. Posledných pár mesiacov bolo toto meno často skloňované najmä kvôli možnému prestupu do Manchestru United. Z toho napokon nebolo nič, ale Griezmann sa stal “hviezdou” športových portálov opäť. Tentokrát vďaka svojmu novému účesu.

26-ročný francúzsky útočník nepatrí medzi hráčov, ktorí by sa potrebovali predvádzať extravagantnými kúskami. Jeho najnovší účes však o to viac prekvapil, keď sa na sociálnych sieťach začali objavovať snímky z posledných dní. Väčšina komentárov sa nenesie práve v najlichotivejšom duchu.

Nový účes Antoinea Griezmanna

Pozrite si tiež: 10 najšialenejších účesov, ktoré nosili slávni futbalisti!

Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D