Manchester United sa bez ohľadu na výsledok posledného kola umiestni na druhom mieste v Premier League a taktiež si zahrá s Chelsea o zisk FA Cupu. Napriek tomu sa Jamie Redknapp, uznávaný odborník na anglický futbal, vyjadril k výkonom tohto celku negatívne.

Podľa jeho slov je sledovanie zápasov Manchestru United náročné a osobne sa vôbec na ne neteší. Štýl hry tímu z Old Trafford ho vraj necháva chladným. Od klubu, ktorý hrá o najvyššie priečky, by očakával iný herný prejav a taktiež má pocit, že hráči s veľkými menami pod Mourinhom nehrajú tak, ako pod inými trénermi.

Čo sa týka finále proti Chelsea, ktoré je na programe v sobotu 19. mája, opäť Jamie Redknapp očakáva ťažký strategický boj, zatiaľ čo pod Sirom Alexom Fergusonom by sa vraj futbalisti pokúsili súpera doslova zničiť ofenzívnymi zbraňami.

Paul Pogba

Nielen tento odborník, ale aj bežní diváci sa stotožňujú s názormi, že oveľa lepšie sa pozerá na Manchester City, Liverpool, Tottenham či Arsenal, hoci s výnimkou suverénnych “Citizens” všetci ukončia sezónu pod United vedeným portugalským stratégom. Súhlasíte aj vy s názorom, že zápasy slávneho Manchestru United sa ťažko pozerajú?

Kto vyhrá finále FA Cupu?

Loading ... Loading ...

Zdroj: Skysports.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Som chalan z Dubnice nad Váhom, ktorý má šport v krvi. Nie je to náhoda, veď som vyrastal oproti futbalovému štadiónu a odmala sa na mňa šport valil zo všetkých strán. Baví ma predovšetkým futbal, tenis a šípky, no nepohrdnem ani hokejom, basketbalom, hádzanou či cyklistikou.