Len pred pár hodinami vyplávala na povrch informácia, že Southampton mal stanoviť cenu za Virgila Van Dijka na 70 miliónov libier. Už dnes anglické médiá tvrdia, že jeho odchod už je spečatený. Cena prestupu – 85 miliónov eur!

Virgil Van Dijk mal podať oficálnu žiadoť o prestup a Southampton mal jeho rozhodnutie akceptovať. Anglické médiá následne priniesli správu, že vedenie klubu stanovilo jeho cenu na 70 miliónov libier. Podľa posledných informácií na portáloch Goal či Telegraph, malo vedenie Southamptonu už aj uzavrieť dohodu s Liverpoolom.

Prestupová čiastka 26-ročného Holanďana je rekordná, pretože “The Reds” za neho údajne k 1.januáru 2018 zaplatia 75 miliónov libier, čo je 85 miliónov eur. Bývalý hráč Celticu či Groningenu by mal tak prekonať Benjamina Mendyho na pozícii najdrahšieho obrancu futbalovej histórie.

Zdroj: Goal.com | Foto: Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D