Ángel Di María si už zahral v takých veľkokluboch ako Benfica Lisabon, Real Madrid, Manchester United či naposledy Paríž Saint-Germain. K týmto celkom by mohol pridať pôsobenie v drese ďalšieho európskeho giganta!

Ángel Di María je 29-ročný argentínsky záložník, ktorý hráva v Európe od roku 2007. Vtedy ho z celku CA Rosario získala portugalská Benfica za 8 miliónov eur. O tri roky neskôr prestúpil do Realu Madrid za 33 miliónov. V “Bielom balete” vydržal do roku 2014, kedy ho kúpil Manchester United za 75 miliónov. V United sa však dlho nezdržal a po roku odišiel do PSG za 63 miliónov.

Podľa najnovších správ, ktoré priniesol taliansky portál TuttoSport je Di Mariía v hľadáčiku Interu Miláno. Odveký rival AC sa chce vrátiť do popredia talianskeho i európskeho futbalu a argentínsky špílmacher by mal byť tou vhodnou posilou na tieto ciele. Inter údajne za neho ponúka francúzskemu klubu 50 miliónov eur, pričom trhová hodnota argentínskeho futbalistu je odhadovaná na 40 miliónov. Bol by Inter pre Di Maríu správnou voľbou?

Zdroj: Tuttosport.com | Foto: Twitter, YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D