Pretrvávajúce strelecké trápenie Realu Madrid núti médiá čoraz viac špekulovať o možných posilách, ktoré by mohli zavítať do kráľovského veľkoklubu. Medzi spomínané mená patrí aj Eden Hazard, ku ktorého prestupu sa veľmi jasne vyjadril bývalý hráč Realu Álvaro Morata a v Chelsea sa musia mať na pozore.

25-ročný útočník sa rozhovoril s reportérmi španielskeho vysielača Cuatro aj o možnosti, že by jeho belgický spoluhráč opustil hlavné mesto Anglicka a zavítal do Madridu. Otázkou pre neho však bolo, či by ako hráč zapadol aj do koncepcie “Bieleho baletu”.

“Môže hrať na akejkoľvek pozícii, na akú ho dáte,” myslí si odchovanec madridského klubu o možnostiach 27-ročného Belgičana, ktorý najčastejšie nastupuje na krídle. Aj preto sa domnieva, že by nakoniec mohol Hazard zavítať do Španielska: “Ak to tak jasne povedal, potom to tak je,” uviedol na margo jeho slov, ktorými belgický krídelník naznačil svoju túžbu zahrať si v drese “Los Blancos”.

Na druhej strane vraví, že ide o úplne rozličnú situáciu ako pri iných prestupoch: “Nie je to tým, že by chcel odísť z Chelsea, ale ak príde záujem z Madridu, nebolo by to pre neho prekážkou. Ide o to, že má veľmi dobré vzťahy s klubom a je tu šťastný, preto tu nemáme prípad, že by chcel opustiť klub za každú cenu. Ak to však bude pre Chelsea dobré, bude o tom premýšľať,” zakončil rozhovor španielsky reprezentant, ktorý tak jasne poukázal na to, že celý prestup je v celku veľmi reálnou záležitosťou.

Zdroj: As.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.