Azda najčastejšie spomínaným menom ohľadom odchodu z Manchestru United je Alexis Sánchez. Hráčovi, ktorého zdobila rýchlosť a dynamika, sa na tréningu prihodila vec, ktorá sa mu spoločne s jeho výkonmi môže stať osudnou. Čo však stojí za jeho úpadkom?

Čilský reprezentant prišiel do Manchestru United z Arsenalu FC v januári tohto roka výmenou sa Henrikha Mkhitaryana. Svoju stratenú formu hľadá azda už od svojho príchodu a navyše ho aktuálne trápi ešte aj poranenie stehna.

Na tréningu sa mu ešte skôr udiala doposiaľ nevídaná vec. V šprinte ho mal poraziť Juan Mata. Jeho 30-ročný útly španielsky kolega však nepatrí k hráčom, ktorí by si zakladali na svojej rýchlosti, sile a dynamike. Táto udalosť preto šokovala viacerých a začali sa vynárať otázky, čo sa to deje s bývalým hráčom Arsenalu.

Objavila sa správa, že za úpadkom čilského ofenzívneho hráča môže byť jeho preťaženie z minulých sezón. Arsène Wenger ho totiž nijako nešetril a Sánchez hral pod jeho vedením často aj 38 zápasov za sezónu. Aj to má byť jeden z dôvodov jeho súčasného úpadku a problémov so zraneniami.

Zdroj: Sportbible.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.