Peter Sagan len nedávno oslávil svoje 31. narodeniny a spoločne s bratom Jurajom Saganom a ďalším Slovákom v tíme BORA-hansgrohe Erikom Baškom sa pripravoval na novú sezónu. Všetko však skomplikoval koronavírus a trojnásobný majster sveta oznámil nepríjemnú vec.

“Už pár týždňov trénujeme s bratom Jurajom a našim tímovým kolegom Erikom Baškom na Kanárskych ostrovoch. 29. januára sme si nechali spraviť v miestnom laboratóriu PCR testy, aby sme mohli letieť naspäť domov. Bohužiaľ, výsledky neboli také, v aké sme dúfali a všetci traja sme boli pozitívne testovaní na Covid-19,” napísal Peter Sagan na sociálnu sieť ohľadom svojho pozitívneho testu na Covid-19.

“Všetci sa cítime dobre, ale samozrejme, od toho dňa sme zotrvali v karanténe. Od nášho pozitívneho testu sme mali plnú podporu tímu a preto by som rád poďakoval nášmu manažérovi Ralphovi Denkovi a lekárskemu oddeleniu. Napriek tomu, že sme tisíce kilometrov ďaleko, tak sme vďaka ich prístupu mali pocit, ako by sme boli pri nich,” písal ďalej slovenský cyklista v službách BORA-hansgrohe a dodal, že dúfa, že ich výsledky budú čo najskôr negatívne. Dovtedy bude spoločne s kolegami dodržiavať poctivo karanténu.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Peter Sagan (@petosagan)

Zdroj|Foto: Instagram/petosagan, Twitter