HC Slovan Bratislava ukončil po minulej sezóne svoje pôsobenia v KHL a v budúcom ročníku by rád pôsobil v domácej Tipsport lige. Bratislavčania už začali budovať aj svoj káder a dnes zverejnili nové mená, ktoré pribudli na ich súpisku a treba povedať, že sa tam nachádza aj viacero známych hráčov.

Aktuálne majú “Belasí” podpísaných 15 mien. Káder museli podľa slov generálneho manažéra skladať nanovo, no objavili sa v ňom aj viacerí hokejisti, ktorí už v hlavnom meste Slovenska pôsobili. Azda najzvučnejšie mená sú Michal Sersen, Andrej Meszároš, Roman Kukumberg a Michel Miklík. V tíme sa však predstavia aj reprezentanti ako Milan Kytnár, Martin Štajnoch či Tomáš Zigo.

HC Slovan Bratislava – Aktuálna súpiska

Brankári: Vladislav Habal, Roman Sabo, Richard Noskovič

Obrancovia: Michal Sersen, Patrik Bačík, Eduard Šedivý, Martin Štajnoch, Andrej Meszároš, Daniel Demo, Marek Hudec, Šimon Trnavský, Lukáš Miklovič

Útočnící: Roman Kukumberg, Marek Sloboda, Radovan Puliš, Michael Vandas, Jindřich Abdul, Tomáš Matoušek, Tomáš Zigo, Michel Miklík, Milan Kytnár, Ján Ševčík, Jakub Urbánek, Filip Bobál, Matej Tóth, Dominik Jendek, Marek Valach.

Zdroj: Hcslovan.skFoto: Twitter, Facebook