Futbal prináša aj mnoho zvratov. Tie sa dejú aj na prestupovom trhu, ktorý je počas leta v plnom prúde. Najnovšia zmena mala nastať v otázke budúcnosti Garetha Balea, ktorý by nakoniec predsa len mohol opustiť hlavné mesto Španielska.

Prestup do Číny stroskotal kvôli nespokojnosti Realu Madrid v otázke výšky odstupného. Zmenu však prinieslo finále anglického superpohára. V ňom si totiž privodil zranenie Leroy Sané, ktorý sa musel podrobiť operácií kolena a vynechá tak podstatnú časť novej sezóny.

Bale do Manchestru?

Práve 23-ročný útočník bol jedným z hlavných cieľov Bayernu Mníchov pre letné prestupové obdobie. Jednania však uviazli na mŕtvom bode a aktuálne zranenie zrazilo všetky nádeje nemeckého giganta na zisk spomínaného hráča ešte pred novým ročníkom.

Aj preto je podľa viacerých médií možné, že sa Bavori vrátia k snahe o podpis 30-ročného waleského útočníka. Bayern Mníchov totiž potrebuje urgentne nahradiť dvojicu Franck Ribéry a Arjen Robben, ktorá ukončila svoje pôsobenie v tomto slávnom celku. V Madride sa naopak potrebujú zbaviť bývalého hráča Tottenhamu Hotspur, aby uvoľnili miesto pre možný príchod Neymara.

Zdroj: Independent.co.uk, Goal.com | Foto: Twitter