Švédska futbalová legenda oslávi koncom roku 2021 štyridsiatku, čo je vek, v ktorom drvivá väčšina útočníkov už hovorí o svojej kariére v minulom čase. Výnimkou potvrdzujúcou pravidlo bol v ostatnom čase na TOP úrovni azda len Claudio Pizzaro, ktorý ukončil kariéru uplynulé leto ako 41-ročný ako hráč Werderu Brémy v Bundeslige.

V jeho veku zrejme uvidíme na trávniku aj Zlatana Ibrahimovića, ktorý je v aktuálnom ročníku dokonca ťahúňom AC Milána v boji o Ligu Majstrov po viacročnej odmlke. Jeho kontrakt avšak končí 30. júna a otázkou je, kde zamieri v lete. Odpoveďou by mohli byť slová talianskych médií.

„Nielen manažér, ale aj všetci vo vedení klubu sú za predĺženie kontraktu na sezónu 2021/22, a teda do júna 2022,“ ohlasujú víťazoslávne v Taliansku. Určite ani fanúšikovia Rossoneri by sa tomuto kroku nebránili, hoci zároveň sa očakáva posilnenie na poste hrotového útočníka. Či však bude chcieť predĺžiť aj Zlatan, ktorý vie šokovať a nebojí sa výziev, sa v túto chvíľu ale nedozvieme. Myslíte, že Ibrahimović ostane v AC Miláne ešte aspoň jednu sezónu?

Zdroj: Trasnfermarketweb.com | Foto: Twitter