Mesut Özil nie je práve vo svojej najlepšej forme, no aj tak sa ešte právom zaradzuje medzi najväčšie opory Arsenalu. Je ale celkom pravdepodobné, že sa v Londýne budú musieť so svojou hviezdou rozlúčiť už počas tohto mesiaca. 29-ročný Nemec ešte stále nepredĺžil zmluvu so svojim klubom a ak chce Arsenal za jeho služby zinkasovať aspoň nejaké peniaze, tak ho budú musieť predať už teraz.

Vzniknutú situáciu začali monitorovať ihneď európske veľkokluby, ktoré majú o jeho služby veľký záujem. Ani jeden z nich sa ale nechce ponáhľať a najradšej by nemeckého reprezentanta priviedli až počas leta, kedy už bude k dispozícii zadarmo. Najbližšie k jeho podpisu má údajne Manchester United. Mourinho by sa chcel opäť spojiť s Özilom, ktorého viedol už počas svojho angažmánu v Reale Madrid.

Mesut Ozil

Portugalský manažér to ale nebude mať jednoduché, pretože do boja sa podľa najnovších správ zapojil aj Juventus. Taliansky veľkoklub by posilu takéhoto formátu rád uvítal a sám hráč je údajne naklonený k prestupu do inej krajiny. Počas svojej bohatej kariéry už zažil Bundesligu, La Ligu a teraz Premier League. V Taliansku ale ešte nikdy nehral. Veľkú rolu v prípadnom prestupe má zohrať aj jeho krajan Sami Khedira, ktorý chce svojho reprezentačného kolegu presvedčiť, aby prestúpil práve do Juventusu.

Zdroj: Givemesport.com | Foto: Twitter

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk