Špekulácie o Messiho odchode z Barcelony už nielen že hýbu žurnálom po celom svete, ale taktiež rozpútali diskusie medzi fanúšikmi, kde by mohol Messi zakotviť. Brazílska legenda, ktorá obliekala dres FCB sa taktiež vyjadrila na túto chúlostivú tému.

Podľa 48-ročného Brazílčana má Messi na výber dve lákavé možnosti. “Keď mu skončí zmluva, bude mať 34 rokov, no myslím si, že aj napriek takémuto veku môže stále hrať na svetovej úrovni v Premier League,” myslí si víťaz Zlatej lopty. “Má tú správnu príležitosť obnoviť spoluprácu s Guardiolom v Manchestri. Bolo by to pre neho lákavé, pretože obaja vytvorili v Barcelone úžasné partnerstvo,” dodal Rivaldo.

Brazílčan však vyjadril aj ďalšiu unikátnu spoluprácu, ktorú by Messi mohol vytvoriť. “Ak by odišiel do Juventusu k Ronaldovi, bol by z toho celosvetový boom a historický okamih vidieť oboch hrať bok po boku. Isteže by to bolo pre Juventus nákladné, ale verím tomu, že by našli sponzorov. A koniec koncov, celá investícia by sa im vrátila hneď niekoľkonásobne,” zašpekuloval bývalý reprezentant Brazílie.

“Bolo by však smutné vidieť ho odísť z Barcelony, keď jeho kontrakt vyprší. Stále verím, že ostane,” povedal asi za všetkých fanúšikov Barcelony jej bývalý hráč. A čo vy? Kde by ste Messiho videli najradšej? Zahlasujte v našej ankete a pozrite sa, čo by si priali futbaloví fanúšikovia po celom Slovensku.

Kde by ste najradšej videli Lionela Messiho?

Loading ... Loading ...

Zdroj: Goal.com | Foto: Twitter