Mnohé prestupové špekulácie znejú až neuveriteľne. A možno práve tento prívlastok použijete na pomenovania toho, čo sa práva dozviete. Po sociálnych sieťach a zahraničných portáloch totiž putuje správe, koľko má údajne zaplatiť FC Barcelona otcovi a tiež agentovi Erlinga Haalanda, ak by chcel daného útočníka získať.

V uplynulých dňoch už mali údajne prebehnúť prvé rozhovory medzi agentom Erlinga Haalanda Minom Raiolom, jeho otcom a FC Barcelonou. A práve na nich mali padnúť nečakane šokujúce požiadavky. Viaceré zahraničné média (napríklad aj španielska Marca) prišli s informáciou, že v prípade, ak bude chcieť FC Barcelona podpísať Erlinga Haalanda, bude musieť zaplatiť 20 miliónov jeho agentovi a rovnakú čiastku vyplatiť aj jeho otcovi.

To však z hľadiska výdavkou nie je všetko. Samotný Haaland by mal dostať plat 30 miliónov eur ročne a Borussia Dortmund sa už skôr mala vyjadriť, že v lete bude za svoj klenot požadovať sumu 180 miliónov eur. Veru, zisk talentovaného kanoniera bude pre ktorýkoľvek celok veľmi nákladnou záležitosťou a to bez ohľadu nato, či sú tieto neoverené informácie pravdivé.

haaland

Zdroj: Givemesport.com | Foto: Twitter