Holandsko-taliansky futbalový agent Mino Raiola je známy tým, že si veľmi servítku pred ústa nedáva. Rád vyvoláva kontroverzie, senzácie, no jeho hlavnou úlohou je dohadovať prestupy svojich klientov. Okolo jedného z nich je rušno už od januára.

Ide o záložníka Manchestru United, Paula Pogbu. O ňom sa Raiola v januári vyjadril v jasnom kontexte, že ho chce z Old Trafford dostať preč. Nedávno vo svojich veľkých  vyhláseniach opäť pokračoval, no v nich načrtol zaujímavý obchod, ktorý nevyznieva vôbec nereálne. Aspoň na prvý pohľad.

“Čo ak sa Madrid zajtra rozhodne urobiť výmenu Edena Hazarda za Paula Pogbu? Je to len príklad, ale ak budú všetky štyri strany súhlasiť, prečo nie?” položil rečnícku otázku 53-ročný agent. Ten fanúšikov Manchestru United privádza svojimi kontroverznými vyhláseniami najmä čo sa týka budúcnosti Paula Pogbu do poriadneho hnevu.

“Pogba svojho času cítil veľa lásky a dôvery v United a v ďalšie kluby. Pre United a Madrid je naozaj ťažké dosiahnuť dohodu na tak veľkom prestupe, pretože veľké kluby neradi predávajú hráčov do iných veľkých klubov. Nerobím si teraz z vás srandu, ale pre Pogbu bola hrať v Madride vždy atraktívna možnosť. Kvôli Zidanovi, je to Pogbov vzor z detstva,” vyjadril sa kontroverzný agent. Nuž, to je Mino Raiola, na ktorého majú ťažké srdce tábory fanúšikov hneď niekoľkých ďalších klubov.

Zdroj: Sportbible.com | Foto: Twitter