Real Madrid v tejto sezóne nepodáva výkony, na aké bola futbalová verejnosť v ostatných rokoch zvyknutá. Hoci “Los Blancos” zápas 25. kola španielskej La Ligy vyhrali, poriadne sa v ňom vytrápili.

Svojmu súperovi Levante gól z hry nestrelili, no predsa len zvíťazili 2:1 vďaka dvom pokutovým kopom. Prvú nariadenú penaltu premenil Karim Benzema a o druhý gólový zápis z bieleho bodu sa postaral Gareth Bale. Práve 29-ročný waleský krídelník bol po svojom úspešnom pokuse stredobodom pozornosti. Bale totiž svoj gól odmietol oslavovať a vyzeral veľmi nespokojne.

Ako sa však ukázalo, to nebolo počas spomínaného zápasu všetko, pretože Gareth Bale mal podľa španielskeho denníka AS a TV Gol pred príchodom na ihrisko odmietnuť rozcvičku. Celá situácia sa odohrala približne v 69. minúte, kedy tréner Santiago Solari urobil prvé striedanie.

Do týchto chvíľ sa bývalý hráč Tottenhamu už malú chvíľu rozcvičoval, no akonáhle sa na svetelnej tabuli štvrtého rozhodcu objavilo číslo jeho spoluhráča Federica Valverdeho, Bale s rozcvičkou prestal a išiel si sadnúť na lavičku náhradníkov. Tam ho čakali nechápavé pohľady Daniho Ceballosa, Marcela a Keylora Navasa.

Brazílsky obranca Marcelo mu mal dokonca povedať, aby sa rozcvičoval, no Bale ostal sedieť. Následne si ho mal s prekríženými nohami na lavičke všimnúť kondičný tréner Antonio Pintus, ktorý ho taktiež vyzval k rozcvičke. Bale opäť zostal sedieť. Po 4 minútach a 39 sekundách už prišiel povel kouča Solariho na Baleov príchod do hry.

Ako už bolo spomínané, po pár minútach na ihrisku Bale premenil pokutový kop, ktorý odmietol so spoluhráčmi oslavovať. Zdá sa, že Gareth Bale má momentálne k spokojnosti na míle ďaleko…

Zdroj: Givemesport.com | Foto: Twitter