Futbal je krásny šport aj preto, že nikdy neviete, čo sa stane. Senzácia sa podarila aj v zápase Ligy majstrov medzi Červenou hviezdou Belehrad a Liverpool FC. Domáci totiž senzačne zvíťazili 2:0.

Domáci zaskočili favorizovaný anglický tím ešte v prvom polčase. Hlavnú zásluhu na výsledku má dvojgólový Milan Pavkov. 24-ročný srbský útočník sa totiž postaral o oba presná zásahy. Streliť góly sa mu podarilo v rozmedzí siedmych minút. Prvá lopta skončila v bránke už v 22. minúte. Svoj druhý strelecký zápis pridal v 29. minúte a stál skutočne za to. Skórovať sa mu totiž podarilo ďalekonostnou strelou.

“The Reds” nedokázali nájsť recept na súperovho gólmana a tak odchádzali z ihriska ako porazení. Srbský tím si vďaka víťazstvu zlepšil svoj bodový stav a aj keď sa nachádza na poslednom mieste C-skupiny, stále ma šancu bojovať o popredné umiestnenie.