Na potlačenie stresu má každý človek svoj vlastný spôsob. Jedni si obhrýzajú pery, druhí počúvajú hudbu a nemálo je takých, ktorí potláčajú túto obrannú reakciu organizmu cigaretami. Tréner Juventusu však na to škaredo doplatil.

V nedávnom rozhovore sa priznal, že denne vyfajčí až 60 cigariet, čo ročne vychádza na 22 000 týchto tabakových výrobkov. Síce vravel, že tento jeho životný štýl bude mať s určitosťou nejaké následky v budúcnosti, no možno ani sám nečakal, že prídu tak skoro. 60-ročnému Talianovi bol včera diagnostikovaný zápal pľúc a s určitosťou sa nepredstaví v sobotňajšom zápase na ihrisku Parmy.

“Po tom čo Maurizio Sarri odpočíval z dôvodu choroby cez víkend sa neskoro popoludní podrobil testom, ktoré odhalili zápal pľúc. Okamžite mu bola nasadená špeciálna liečba,” stojí v oficiálnom vyhlásení klubu. Sarri sa nezúčastnil víkendového prípravného zápasu proti US Triestina Calcio (1-0) z dôvodu chrípky, no včerajšie testy odhalili závažnejšiu chorobu. Sarrimu želáme skorý návrat na lavičku “Starej dámy”.maurizio sarri zapal pluc

Zdroj: Mirror.uk | Foto: Twitter